• Nowy
POD Geekvape Wenax Q2 1250mAh 30W — skóra, OLED
  • POD Geekvape Wenax Q2 1250mAh 30W — skóra, OLED

POD Geekvape Wenax Q2 1250mAh 30W

Geekvape

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.

Napisz pierwszą opinię
Geekvape Wenax Q2 — pod 8–30 W z ekranem OLED 0,85", baterią 1250 mAh i dwoma wkładami Q 3 ml w zestawie. 139,00 zł.
139,00 zł
Brutto

Gdzie to kupisz

Żaden sklep nie ma jeszcze wykupionego miejsca przy tym produkcie.

Sprzedajesz ten produkt? Daj znać swoim klientom i zamieść tutaj swój sklep/punkt. Warunki podajemy po założeniu konta firmowego.

Załóż konto firmowe
 

Polityka Prywatności

 

Dostawa

 

Zasady zwrotu

Opis

Geekvape Wenax Q2 — pod 30 W z ekranem OLED i obudową ze skórą

  • 1250 mAh
  • 8–30 W
  • OLED 0,85"
  • wkład Q 3 ml

Wenax Q2 to najmocniejszy pod z rodziny Wenax w katalogu: 8–30 W, bateria 1250 mAh, ekran OLED 0,85 cala z czterema animowanymi motywami i obudowa ze stopu cynku ze skórą naturalną, 79,8 g. Kosztuje 139,00 zł. Pozycja nie określa koloru; na zdjęciu wersja w szampańskim złocie.

Co jest w pudełku

  • Dwa wkłady Q0,8 Ω i 0,6 Ω, po 3 ml (2 ml w UE), napełniane z boku.
  • Kabel USB-Cładowanie 5 V / 2 A.
  • Poza pudełkiemwkłady 0,4 i 1,2 Ω są w katalogu po 16,39 zł; liquid.

Q2 a reszta rodziny Q

PodMocBateriaWkładCena
Sonder Q5–20 W1000 mAh2 ml, od góry84,83 zł
Wenax Q5–25 W1000 mAh2 ml, od góry134,07 zł
Wenax Q28–30 W1250 mAh3 ml, z boku139,00 zł

Trzydzieści watów pozwala użyć wkładu Q 0,4 Ω na 25–35 W, który w Sonder Q i Wenax Q nie rozwija pełnej pary. Trzy poziomy airflow, odpalanie zaciągnięciem, wymiary 120,62 × 26,1 mm.

Pojemność tanku lub wkładu według producenta dla wersji międzynarodowej; w Unii Europejskiej 2 ml (TPD). Akumulatory wymienne nie są dołączane do zestawów.

18+. Urządzenie nie zawiera nikotyny; nikotyna w liquidach uzależnia.

Co piszą recenzenci i użytkownicy

Wenax Q2 opisali w 2025 r. recenzenci Vaping360 i Versed Vaper, testując wkłady Q 0,8 i 0,6 Ω, baterię i nowy ekran. Obaj ocenili go jako prosty, dobrze wykonany pod z szerokim wyborem wkładów i dobrym smakiem.

  • +Obudowa ze skórą i metalem jest według recenzenta przyjemna w dłoni i solidna, bez luzów; przy 79,8 g z podem nie jest ciężka, a duży ekran OLED pokazuje tylko moc i baterię. — Vaping360, recenzja, sierpień 2025
  • +Z wkładem 0,8 Ω na 16–18 W i prawie zamkniętym airflow autor miał ciasny MTL z dobrym smakiem i wyraźnym drapaniem w gardło przy solach 20 mg; wkład 0,6 Ω pozwala przejść od luźnego MTL do RDL. — Versed Vaper, recenzja, październik 2025
  • +Po 18 ml na wkładzie 0,6 Ω i ok. 25 ml na 0,8 Ω nie było spadku smaku, problemów z nasączaniem ani przecieków. — Versed Vaper, recenzja, październik 2025
  • •Wkład 0,6 Ω działał dobrze przez ok. 30 ml, natomiast 0,8 Ω wytrzymał tylko ok. 10 ml — autor uznał go za wadliwy egzemplarz, nietypowy dla tej serii. — Vaping360, recenzja, sierpień 2025
  • •W pomiarach bateria miała ok. 993 mAh użytecznej pojemności, a maksymalny prąd ładowania 1,49 A zamiast deklarowanych 2 A; mimo to po 40 minutach naładowała się do 96%, a urządzenie pozwala vapować podczas ładowania. — Vaping360, recenzja, sierpień 2025
  • –Przyciemnione wkłady utrudniają sprawdzenie poziomu liquidu, choć samo boczne napełnianie bez wyjmowania wkładu jest wygodne. — Vaping360, recenzja, sierpień 2025

Gdzie źródła się różnią. Vaping360 miał wkład 0,8 Ω, który padł po ok. 10 ml, podczas gdy w Versed Vaper ten sam typ wytrzymał ok. 25 ml bez spadku smaku. Różnią się też dane o baterii: Vaping360 zmierzył ok. 993 mAh, a Versed Vaper podaje w tekście raz 1250, raz 1350 mAh.

Opinie streszczone z niezależnych recenzji i forów, sprawdzone u źródła. Nie cytujemy ocen ani opinii ze sklepów internetowych.

Specyfikacja

  • Bateria1250 mAh, wbudowana
  • Moc8–30 W
  • Wkłady w zestawieQ 0,8 Ω i 0,6 Ω, 3 ml (UE: 2 ml)
  • EkranOLED 0,85", kolorowy
  • Obudowastop cynku, skóra naturalna, 79,8 g
  • Airflowtrzy poziomy
  • ŁadowanieUSB-C 5 V / 2 A
  • Wymiary120,62 × 26,1 mm
  • Kolornieokreślony w pozycji
  • Cena139,00 zł

Dane według geekvape.com, recenzji i dystrybutorów, ceny z katalogu we wrześniu 2026.

Szczegóły produktu

Dane techniczne

Pojemność
3 ml
Typ produktu
Zestaw / urządzenie
Pojemność baterii
1250 mAh
Moc
8-30 W
Oporność grzałki
0,6 Ω
0,8 Ω
Ładowanie
USB-C
Ekran
OLED 0,85"
Waga
79,8 g
Airflow
Regulowany

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.

Napisz pierwszą opinię
Opinie klientów (0)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Vapujesz na tym? Powiedz, jak jest.

Bez tematu, bez formularza na pół strony — kliknij ocenę i napisz kilka zdań.

Opinie publikujemy po sprawdzeniu, czy nie zawierają treści niedozwolonych. Nie weryfikujemy, czy ich autorzy kupili lub używali danego produktu.

Chcesz kupić ten produkt? To katalog — nie prowadzimy sprzedaży online.