Longfill AISU 10ml w 60ml butelce o smaku Pink Guava
Opis
Longfill AISU Pink Guava 10/60 ml — różowa gujawa
- Gujawa
- 10 ml aromatu
- 49,19 zł
Różowa gujawa — tropikalny owoc. Czarna etykieta w różowe żurawie.
2
longfille z samą gujawą w katalogu: AISU Pink Guava i Dark Line Guawa 6/60 ml (36,05 zł).
Gujawa z dodatkiem
Z papają — Dark Line Squeeze (47,96 zł). Z mango i melonem — Mad Vapes (34,80 zł).
Specyfikacja
- MarkaAISU
- LiniaAISU (longfill)
- Na etykieciePink Guava — shake and vape flavour concentrate 10ml
- SmakGujawa
- FormatLongfill: 10 ml aromatu w butelce 60 ml
- NikotynaBrak — dolewasz shot i bazę
- Cena49,19 zł (wrzesień 2026)
Szczegóły produktu
Dane techniczne
- Pojemność
- 10 ml
- Butelka
- 60 ml
- Smak
- Gujawa
- Typ produktu
- Longfill
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Marka:
Zodiac
Longfill Zodiak Waga — mandarynka z pomarańczą, 10 ml aromatu w butelce 60 ml.
Marka:
Franki Juice
Longfill Franki Juice Dr. Jam Donut 10 ml w butelce 60 ml — pączek z dżemem.
Marka:
Custard Crew
Longfill Custard Crew Strawberry Custard 10/60 ml: truskawka z kremem custard, koncentrat 100% VG, 10 ml w butelce 60 ml. 40,29 zł.
Marka:
Zodiac
Longfill Zodiak Rak — krem truskawkowy, 10 ml aromatu w butelce 60 ml.
Marka:
Popek Vape
Longfill POPEK VAPE Ciastko Czekolada — ciastko z czekoladą, 10 ml aromatu w butelce 60 ml.
Marka:
Friss
Longfill Friss Malina Cytryna — jagodowa słodycz z kwaśnym wykończeniem, bez chłodzenia. 10 ml koncentratu w butelce 60 ml, do dopełnienia 50 ml bazy.
Marka:
VAPY
Longfill Vapy Twin Cherry & Tobacco 10 ml w butelce 60 ml.
Marka:
Chilled Face
Longfill Chilled Face Rainbow Sour Blackcurrant 10 ml w butelce 60 ml — kwaśna czarna porzeczka.
Marka:
Aisu Salts
Longfill AISU Dragonfruit 10 ml w butelce 60 ml — smoczy owoc.
Marka:
Hashtag Liquids
Longfill #TAG Mentos Candy — słodka mięta w stylu cukierków, 10 ml koncentratu 100% PG w butelce 60 ml, bez shotu. 42,53 zł.
Marka:
Chilled Face
Longfill Chilled Face Rainbow Menthol Berry 10 ml w butelce 60 ml — jagoda z mentolem.
Marka:
Chilled Face
Longfill Chilled Face Rainbow Minty Watermelon 10 ml w butelce 60 ml — arbuz z miętą.
Marka:
Aisu Salts
Longfill AISU Melon 10 ml w butelce 60 ml.
Marka:
Zodiac
Longfill Zodiak Bliźnięta — piña colada, 10 ml aromatu w butelce 60 ml.
Marka:
Custard Crew
Longfill Custard Crew Raspberry Custard — malinowy krem, 10 ml w butelce 60 ml. 40,29 zł.
Marka:
Popek Vape
Longfill POPEK VAPE Truskawka Arbuz z chłodnikiem, 10 ml aromatu w butelce 60 ml.
Vapujesz na tym? Powiedz, jak jest.
Bez tematu, bez formularza na pół strony — kliknij ocenę i napisz kilka zdań.
Opinie publikujemy po sprawdzeniu, czy nie zawierają treści niedozwolonych.
Nie weryfikujemy, czy ich autorzy kupili lub używali danego produktu.
Chcesz kupić ten produkt? To katalog — nie prowadzimy sprzedaży online.
Używasz tego produktu? Napisz kilka słów — pomożesz innym wybrać.
Longfill AISU Pink Guava 10 ml w butelce 60 ml — różowa gujawa.
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Napisz pierwszą opinię